İletişime Geçin: +90 212 549 49 42

Referanslar

PROKOM ENERJİ SANTRALİ

4×1760 kW Jeneratörlerin kendi aralarında ve şebeke ile sürekli senkronizasyonu. Jeneratörler yakıt olarak atık lastiklerden üretilen bir yağ kullanmaktadırlar. Türkiye de atık lastikler ile enerji üretimi yapılan tek  santralidir.

 

 

SİNAN ERDEM SPOR KOMPLEKSİ

3×1900 kVA Teksan marka jeneratörün kendi aralarında ve 3 adet şebeke ile senkronizasyonu. Ayrıca sistemde bulunan 3 adet trafo, sistem yüküne göre otomatik olarak devreye girip çıkmaktadır. Bu sayede trafoların boşta çalışırken harcadıkları enerjiden tasarruf edilmiş olmaktadır. Bunun yanı sıra trafoların kullanım ömürleri de uzamaktadır.

 

 

SAMSUN DEVLET HASTANESİ

3×1900 kVA Genpower marka jeneratörün kendi aralarında ve 3 adet şebeke ile senkronizasyonu. Acil bir arıza durumunda sisteme manuel olarak müdahale edilebilmesi için otomatik/manuel seçim anahtarı konulmuştur. Gerekli korumaların yapılabilmesi için sisteme PLC ilave edilmiştir.

 

CAN TEKSTİL

800 kW Caterpillar marka jeneratörün şebekeye senkronizasyonu. Eskimiş ve görevini yapamaz durumdaki eski senkron panosunun yerine son teknoloji senkronizasyon panosu yapıldı. Sisteme ilave edilen bir potansiyometre ile şebeke ile sürekli senkronda jeneratörün alacağı güç manuel olarak ayarlanabilmektedir.

MAYBİ SÜT ÜRÜNLERİ

1 Adet 700 kVA, 1 Adet 1100 kVA Perkins motorlu Çukurova marka jeneratörlerin kendi aralarında ve şebekeye senkronizasyonu.

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ

Mevcut olan 2 adet 1000kVA ve 2 adet 1400 kVA gücündeki jeneratörler ve ileride temin edilecek 1400 kVA gücündeki jeneratör için, 5 jeneratör senkronizasyonu ile 4 adet transfer kontrollü pano devreye alınmıştır.

DOHUK / KUZEY IRAK – VİN HOSPİTAL

Çift transferli, 3 adet 700 kVA jeneratör senkronizasyonu.

DİĞER PROJELERİMİZDEN BAZI ÖRNEKLER…

…. Daha fazlası için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.